Кошик
0.00 

Простий рецепт бомбочки для ванни своїми руками «2:2:1»

Бомбочки для ванни – це додаткові моменти повсякденного радості. Розваги у ванній кімнаті для самих маленьких і дуже дорослих. Простий і ефективний спосіб розслабитися або зарядитися енергією. Якщо Ви мрієте про власний "гейзер" в ванній, пропонуємо Вам найпростіший рецепт бомбочки для ванни під кодовою назвою "2:2:1". Такий рецепт можна відразу повторити. А назва свідчить сама за себе – це пропорційне співвідношення головних компонентів, яке легко запам'ятати з першого разу.
Детальніше

Життя у стилі “Нуль відходів”: поради початківцям на шляху до Zero Waste Lifestyle

Zero waste — це комплекс правил, які допомагають зменшувати кількість відходів у вашому житті. Це не про сортування. Це про стиль життя, який допомогає зменшувати кількість відходів вже на початкових етапах. Розглянемо суть Zero waste і отримаємо важливі поради, особливо корисні для початківців.
Детальніше

Інтерв`ю з Vapa Eco: історія створення бренду натуральної косметики

Про етапи створення і розвитку українського бренду натуральної косметики, поради та рекомендації, сучасні тенденції, лайфхаки і не тільки. Читайте у статті далі.
Детальніше

Нам 3 роки! Конкурс для клієнтів. Завершено.

Сьогодні нашому проекту виповнюється 3 роки. Ми зростаємо і розвиваємося завдяки Вам – нашим улюбленим миловарам! Від душі дякуємо кожному з вас. За те, що були поруч з нами, за всі ваші питання і побажання. Нам важливо знати вашу думку. Тому ми вирішили провести конкурс серед наших клієнтів. 💚 Наша мета – ваші реальні відгуки...
Детальніше

Безкоштовна доставка по Україні від WOODANDSOAP

🚀 У нас для вас космічні новини. Інтернет-магазин товарів для миловаріння з нуля Wood&Soap запускає безкоштовну доставку замовлень по Україні! Ми відправляємо оплачені замовлення, на суму понад 2000 грн. (з урахуванням усіх знижок), за свій рахунок в найближче до вас відділення Нової Пошти. З детальними умовами доставки та оплати можна ознайомиться тут.
Детальніше

Маркетинг у миловарінні. Хештеги в інстаграм

Якщо ви до цих пір не розумієте, навіщо ставити хештеги в своїх публікаціях, ви позбавляєте самі себе багатьох переваг і можливостей. Хештеги використовують для виділення головних думок. Хештег – це мітка (ключове слово). Основна функція хештегу – пошук інформації. Хештег є гіперпосиланням, натиснувши на яке, виводяться результати пошуку по заданому слову чи порядку слів. Якщо...
Детальніше